O mně


Ráda bych se Vám představila. Jmenuji se Jana. Jsem vaše zastupitelka Královéhradeckého kraje, také jsem poslankyně a zároveň stínová  ministryně pro školství. Budu hájit Vaše zájmy  a  zájmy našeho kraje ve Sněmovně.

Mé cíle jsou  pracovat na změnách v našem vzdělávacím systému, které zlepší podmínky nejen pro naše žáky, ale také pro samotné učitele. 

Není nic lepšího, než když je pro vás práce zároveň i koníčkem. Když děláte něco od srdce, tak se to na výsledku určitě projeví. Já se celý svůj profesní život věnuji školství a vzdělávání. Začínala jsem jako učitelka na základní a střední škole. Později jsem vzdělávala pedagogy a ředitele škol. 

Pracovníky ve školství obdivuji - jejich pracovitost, trpělivost a chuť pomáhat druhým. Pro mě osobně jsou to právě učitelé, kteří mají sílu udělat náš svět lepším místem. Díky dlouholetému kontaktu s nimi velmi dobře vím, s jakými problémy se naše školství potýká a co potřebuje k jejich řešení. Jsem moc ráda, že právě díky Vám mohu být u toho. Hlasy, které mi pomohly dostat se až do poslanecké lavice, považuji za projev důvěry a s pokorou tento závazek vůči Vám přijímám. 

Moc si toho vážím